8. Žena s biblí
rámováno, signatura vpravo dole
Technika: olej na kartonu, materiál: fixováno na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 41 cm, rámování: 58 x 50,5 cm
Konec dražby: 27.09.2021 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč