8. Žena s biblí

rámováno, signatura vpravo dole
Technika: olej na kartonu, materiál: fixováno na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 41 cm, rámování: 58 x 50,5 cm

Konec dražby: 27.09.2021 20:16 SELČ

Aktuální cena: 2 600 Kč

Zbývá: 4d 14h 48m 37s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 600 Kč