8. Ztroskotání lodě u pobřeží
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 63 cm, výška: 45 cm, rámování: 66 x 84 cm
Konec dražby: 12.01.2023 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč