80. Konvolut - Z Přírody
signováno vpravo dole, 3 kusy
Šířka: 47 cm, výška: 35 cm, rámování: 43 x 55 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč