Zrcadlo

zrcadlo s fazetou ve zlaceném řezbovaném rámu florentinského typu
Šířka: 60 cm, výška: 91 cm, rámování: 123 x 93 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč