171. Eva v ráji
Autor: Václav Fiala
(1896 Praha - 1980 Praha)
signováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 34 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 69 x 54 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč