173. Portál
Autor: Václav Fiala
(1896 Praha - 1980 Praha)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 24,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 62 x 47 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč