199. Cestou k hradu
Autor: Václav Fiala
(1896 Praha - 1980 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole datace, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt, datace: 1923
Šířka: 42,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 40,5 x 50,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 24.11.2021 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč