24. Ve městě
Autor: Václav Fiala
(1896 Praha - 1980 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 24,5 cm, výška: 32 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 12.12.2018 18:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč