Cestou k hradu

Autor: Václav Fiala
(1896 Praha - 1980 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole datace, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt, datace: 1923
Šířka: 42,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 40,5 x 50,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 22:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč