Stražisko

Autor: Václav Fiala
(1896 Praha - 1980 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 24 cm, rámování: 37,5 x 43 cm

Konec dražby: 13.12.2018 22:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč