282. Stražisko
Autor: Václav Fiala
(1896 Praha - 1980 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 24 cm, rámování: 37,5 x 43 cm
Konec dražby: 13.12.2018 22:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč