Prokop M. Toman

Autor: Václav Fiala
(1896 Praha - 1980 Praha)

volný list, tužkou signováno vlevo dole a vpravo dole v tisku
Technika: litografie, datace: 1977
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč