Ve městě

Autor: Václav Fiala
(1896 Praha - 1980 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 24,5 cm, výška: 32 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 28.07.2019 13:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč