75. Ve městě
Autor: Václav Fiala
(1896 Praha - 1980 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 24,5 cm, výška: 32 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 28.07.2019 13:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč