Na horách - konvolut 12 kusů

Autor: Karel Vik
(1883 Hořice - 1964 Turnov)

signováno vpravo dole, 12 kusů
Technika: dřevoryt, datace: 1917
Šířka: 17 cm, výška: 14 cm, rámování: volně v deskách

Konec dražby: 10.02.2020 18:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč