281. Konvolut grafických děl 4 ks

Autor: Karel Vik
(1883 Hořice - 1964 Turnov)

Soubor 4ks zarámovaných barevných dřevorytů ve velikostech 13x10cm až 20x27cm, rámováno 26x20 cm až 43x38cm
Signováno na každém dřevorytu v desce, na třech podpis tužkou vpravo dole.
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 30. léta 20. století

Konec dražby: 28.07.2019 17:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč