98. V lese

Autor: Karel Vik
(1883 Hořice - 1964 Turnov)

signováno vpravo dole, v kameni vlevo dole signováno a datováno, chybí sklo, na kartonu skvrny
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1924
Šířka: 60 cm, výška: 49 cm, rámování: 69 x 78 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.03.2019 22:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč