Pohled na Bezděz

Autor: Jan Jarolímek

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 85 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč