81. Florentinský rám s olejomalbou dívky s panenkou

olejomalba - autor neurčen, zlacený florentinský rám z 19. století
Technika: olej na plátně
Šířka: 47 cm, výška: 63 cm, rámování: 85,5 x 69,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.01.2019 21:00

Zbývá: 7d 22h 59m 23s

Vyvolávací cena: 6 500 Kč