81. Trhy u Notre-Dame
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 12 cm, výška: 8 cm, rámování: 18 x 23 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč