81. U. Novák - Psíci
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 47 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč