Kytice ve váze

Autor: Pavel Forman
(1920 Čáslav)

signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 59 x 47 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč