Jezero

Autor: Pavel Forman
(1920 Čáslav)

Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 27,5 x 33,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 30.11.2021 19:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč