Chalupa

Autor: Leo Brož
(1891 Praha - 1943)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 34 cm, rámování: 48 x 56 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 19:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč