169. Horská bystřina

Autor: K. Berton
(19. st.)

signováno a datováno vpravo dole, pozdější rámování, rám poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 1892
Šířka: 52 cm, výška: 79 cm, rámování: 93 x 66 cm

Konec dražby: 25.09.2018 21:12

Dosažená cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Seznam příhozů (10)

částkapříhoz
3 700 Kč25.9.2018 21:07:59
3 600 Kč25.9.2018 21:06:31
3 500 Kč25.9.2018 21:01:46
3 400 Kč25.9.2018 20:59:19
3 300 Kč25.9.2018 20:54:39
3 200 Kč25.9.2018 20:52:32
3 100 Kč25.9.2018 19:30:57
3 000 Kč25.9.2018 18:50:23
2 900 Kč13.9.2018 20:58:17
2 800 Kč10.9.2018 20:33:32