Horská bystřina

Autor: K. Berton
(19. st.)

signováno a datováno vpravo dole, pozdější rámování, rám poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 1892
Šířka: 52 cm, výška: 79 cm, rámování: 93 x 66 cm

Konec dražby: 25.09.2018 21:12

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč