169. Horská bystřina

Autor: K. Berton
(19. st.)

signováno a datováno vpravo dole, pozdější rámování, rám poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 1892
Šířka: 52 cm, výška: 79 cm, rámování: 93 x 66 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:53

Aktuální cena: 2 900 Kč

Zbývá: 3d 5h 27m 26s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
2 900 Kč13.9.2018 20:58:17
2 800 Kč10.9.2018 20:33:32