91. Noha/Ruka
Autor: Pavel Nešleha
(1937 Praha - 2003 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 4/25
Technika: litografie na kartonu, datace: 1975
Šířka: 42 cm, výška: 61 cm, rámování: 82,5 x 60 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč