60. Ležící dívčí akt
Autor: Čeněk Pražák
(1914 Praha - 1996 Dittinger, Švýcarsko)
datováno , signováno včetně věnování uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1946
Šířka: 30,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 52 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 19:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč