161. Snídaně v trávě
Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)
signováno a datováno vpravo dole 1992, číslováno 97/100, na reversu certifikát galerie Bohéma, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 21 cm, výška: 28 cm, rámování: 47 x 37 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč