20. Trpaslíci před odletem do teplých krajin
Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kvaš, datace: 1974
Šířka: 39 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 42 x 52 cm
Konec dražby: 11.10.2022 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč