228. Listování
Autor: Josef Velčovský
(1945 Václavovice)
signováno a číslováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 12 cm, výška: 22 cm, rámování: 31 x 25 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč