Věnec z růží

Autor: Jaroslav Škarohlíd
(1925 Brno)

signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 25 cm, výška: 32 cm, rámování: 54 x 44 cm

Konec dražby: 07.04.2020 22:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč