Laštůvka - Děti

signováno v pravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 57 cm, rámování: 78 x 63 cm

Konec dražby: 27.01.2020 21:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč