83. Nádoba cínová

Nádoba na vodu, datace 1786, cín, na boku rytina iniciál, značeno na víku puncovní značkou, šroubovací víko, mírně deformované držadlo na víku
Materiál: cín, datace: 1786
Výška: 23 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.08.2018 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 200 Kč