103. Pokus o prolomení trojských hradeb
Autor: Vlastimil Zábranský
(1936 Vráž)
signováno a datováno uprostřed dole, číslováno vlevo dole 16/100, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1984
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 07.04.2020 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč