160. Z cyklu rozmanitelná udržitelnost života
Autor: Vlastimil Zábranský
(1936 Vráž)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 41 cm
Konec dražby: 19.06.2019 22:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč