4. Mírná vesmírná tíha VI/1
Autor: Vlastimil Zábranský
(1936 Vráž)
signováno vpravo uprostřed
Technika: olej na kartonu, datace: 1998
Šířka: 31 cm, výška: 41 cm, rámování: 56 x 46 cm
Konec dražby: 22.10.2019 19:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč