74. TyTyTy

Autor: Vlastimil Zábranský
(1936 Vráž)

signováno uprostřed dole, na rámu recesistický autorský štítek s datem neexistujícího roku umrtí, na reversu autorský přípis, autorský rám
Technika: kombinovaná technika, datace: 2001
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 85 x 64 cm

Konec dražby: 02.03.2020 20:13 SEČ

Zbývá: 13d 6h 10m 27s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč