87. PODOBIZNA BLAŽENY G. Z B.

Autor: Vlastimil Zábranský
(1936 Vráž)

signováno uprostřed dole
Datace: 1999
Šířka: 31 cm, výška: 41 cm, rámování: 55 x 45 cm

Odhadní cena: 15 000 - 20 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:31

Aktuální cena: 18 000 Kč

Zbývá: 3d 4h 43m 52s

Minimální příhoz: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (25)

částkapříhoz
18 000 Kč12.9.2018 22:39:41 (limit 8.9.2018 12:02:08)
17 000 Kč12.9.2018 22:39:41
16 000 Kč12.9.2018 22:39:36 (limit 8.9.2018 12:02:08)
15 000 Kč12.9.2018 22:39:36
14 000 Kč12.9.2018 22:39:31 (limit 8.9.2018 12:02:08)
13 000 Kč12.9.2018 22:39:31
12 000 Kč12.9.2018 22:39:28 (limit 8.9.2018 12:02:08)
11 000 Kč12.9.2018 22:39:28
10 000 Kč12.9.2018 22:39:25 (limit 8.9.2018 12:02:08)
9 500 Kč12.9.2018 22:39:25
9 000 Kč12.9.2018 22:39:22 (limit 8.9.2018 12:02:08)
8 500 Kč12.9.2018 22:39:22
8 000 Kč12.9.2018 22:39:19 (limit 8.9.2018 12:02:08)
7 500 Kč12.9.2018 22:39:19
7 000 Kč12.9.2018 22:39:14 (limit 8.9.2018 12:02:08)