88. PODOBIZNA BLAŽENY G. Z B.
Autor: Vlastimil Zábranský
(1936 Vráž)
signováno uprostřed dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1999
Šířka: 31 cm, výška: 41 cm, rámování: 55 x 45 cm
Odhadní cena: 15 000 - 20 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč