98. Bez názvu č.6
Autor: Vlastimil Zábranský
(1936 Vráž)
signováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, zaskleno a rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1998
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 44 x 54,5 cm
Konec dražby: 12.08.2020 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč