Sedící žena

Autor: Rastislav Michal
(1936 Teplice)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1964
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 33 cm

Konec dražby: 05.04.2022 20:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč