25. AE

Autor: Rastislav Michal
(1936 Teplice)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1980
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 50 x 39,5 cm

Konec dražby: 26.11.2019 19:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč