Dívka s květy

Autor: Rastislav Michal
(1936 Teplice)

barevná litografie, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 3/10. na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 35 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč