117. Rozsvícení lamp

Autor: Iva Hüttnerová
(1948 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 84/90, zaskleno.
Technika: litografie na kartonu, datace: 1996
Šířka: 20,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 47 x 38,5 cm
Stav: vynikající

Odhadní cena: 2 500 - 3 500 Kč

Konec dražby: 19.06.2019 21:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč