30. Rozsvícení lamp
Autor: Iva Hüttnerová
(1948 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 84/90, zaskleno.
Technika: litografie na kartonu, datace: 1996
Šířka: 20,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 47 x 38,5 cm
Stav: vynikající
Odhadní cena: 2 500 - 3 500 Kč
Konec dražby: 12.12.2018 18:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč