V náruči

Autor: Alfréd Fuchs
(1925 Saarbrücken - 2003)

signováno a datováno tužkou vpravo dole
Technika: litografie na kartonu, datace: 1984
Šířka: 8,5 cm, výška: 8 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 18:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč