Žena s dítětem

Autor: Alfréd Fuchs
(1925 Saarbrücken - 2003)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno vpravo dole 22/40, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1993
Šířka: 7 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 36 x27 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč