251. Palma
Autor: Ivan Exner
(1960 Pardubice)
číslováno 22/100 vlevo dole, datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: serigrafie, datace: 1992
Šířka: 29,5 cm, výška: 43 cm, rámování: 72 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 21:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč