33. Třešně

Autor: Ladislav Kuklík
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 16/80
Technika: litografie na kartonu, datace: 1976
Šířka: 32 cm, výška: 48 cm, rámování: 59 x 41 cm - volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2018 18:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč