95. V kleci
Autor: Jan Gabler
(1952 Bělá pod Bezdězem)
signováno uprostřed dole, pravý okraj natržen
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.05.2020 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč