241. Krajina
Autor: Pavel Novotný
signováno a datováno vpravo dole, originální leps a aquatintou, číslováno 5/200
Technika: lept na kartonu, datace: 1991
Šířka: 41 cm, výška: 28 cm, rámování: 41 x 57 cm - volný list
Konec dražby: 14.07.2019 16:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč