Krajina

Autor: Pavel Novotný

signováno a datováno vpravo dole, originální leps a aquatintou, číslováno 5/200
Technika: lept na kartonu, datace: 1991
Šířka: 41 cm, výška: 28 cm, rámování: 41 x 57 cm - volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč