83. Ivan Ouhel - Proměna
Signováno a datováno vpravo dole, číslováno 59/100 vlevo dole, volný list v paspartě.
Technika: litografie, datace: 1995
Šířka: 18,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 40,5 x 29,5 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč